Monday, May 13, 2013

Rollercoaster

Alustame siis Finnspringiga. Võistlused läksid mõlemal päeval 100% aia taha. Miks? Ilmselt ei keskendunud täielikult oma sooritusele. Segavaid faktoreid oli teisigi. Jooksukiirus oli ka üllatavalt kehv. Omast arust nagu pingutasin, aga edasi ei liikunud. Poleks oodanud nii kehva nädalavahetust... Sellega seadsin kahtluse alla enda 10milal osalemise. Esmaspäeval saingi teada, et jäin tiimist välja. Nõrk
Tavarada:  tulemused,  kaart I, kaart II
Teade: tulemused, kaart

Vahepeal jooksin enda lõbuks Tallinna MV teadet. Ei liikunud eriti, jalad olid väsinud. Neljapäeval tuli ootamatu telefonikõne, et mind siiski vajatakse Rootsis 10milal. Ega siis midagi. Kiire piletite bronn ja järgmisel päeval pärast ühiskonna eksamit minekut. Võistlus ise läks minu kohta normaalselt. Jooksin 1. vahetust ja tulin välja 109. kohal. Paremini kui eelmisel aastal. Tempo oli kõva ja mitmel korral tuli väsimus sisse, kuid mingit äravajumist ei toimunud. Üks suurem viga tuli sisse raja alguses, millega kaotasin üpris palju kohti. Muidu täitsa okei! Rahul.
1.vahetuse tulemused, kaart

Targa peaga käisin kolmapäeval jalgpalli mängimas ja tulemus oli käes. Jalatrauma. Jõhker ravi peale. Vahepeal juba mõtlesin, et laupäeval jäävad eestikad jooksmata. Õnneks sain siiski starti, reedel sain ka juba vaikselt metsas kaardiga joosta. Maastik oli ülisuper, vahelduva läbitavusega ja pidi pidurit tõmbama, et mitte viga teha. Tegingi suht hea soorituse, mõnel etapil kaldusin natuke ära. Terve raja jooksin punases...
Lühirada: tulemused, kaart
Võistkonna esimene vahetus läks nii ***** kui võimalik ja motivatsioon tirimiseks oli kadnunud. Heino tegi hea jooksu, võttis natuke lähemale ja ma noppisin 2 skalpi, Peko võitskond tühistati, seega tõstsin 3 kohta, kripeldama jääb vaid see, et lõpus jäin 3.kohast maha 4 ja pool minutit... Vigu tegin kõvasti ja mets tundus kohati kuidagi risusem kui eelmisel päeval.
Teade: tulemused, kaart

Lisaks mainin, et käimas on eksamiperiood. Erilist eksamitunnet ega närvi pole sisse tulnud... Üks on veel kõigest jäänud, järgmise nädala reedel bioloogia...