Sunday, April 21, 2013

Hooaja ootuses

Viimasest postitusest on juba tükk aega möödas. Kirjutan siis midagi, mis vahepeal toimunud on.
Nagu eelmisest postitusest näha, siis käisin Hispaanias laagris. Trenni sai piisavalt tehtud, üle ei punnitanud. Samas ilm ei olnud nii meeldiv kui eelmine aasta. Kohati oli siiski mõnus.
Mõned meeldejäävad treeningud sai ka läbi viia.
Näiteks 2 ilma kompassita treeningut, teisel oli siiski kompass kaasas...
1.kaart  2.kaart Teised kaardid siin

Sai meelde tuletatud, mida tähendab "olla orbiidil". Esimesel kaardil oli kehv enesetunne ning kirsiks tordi peale hakkas ninast verd jooks,a, seetõttu tulin niigi untsuläinud treeningult enne lõppu koju. Teisel "ilma kompassita treeningul" jooksin(loe:matkasime) koos Perttuga ja me olime suhteliselt hämmingus, mis toimus :)

AOM meeste klassi lühirada üritasin joosta võistluskiirusel. Ei tulnud välja. Kõhus hakkas keerama ja tempo läks nii alla + säärelihased karjusid... Viga sai ka tehtud, keskendumine häiritud. Tiksusin lõpuni.

Sekka mõned pikemad kaardiga treeningud ning sprindid.

jne...

Lumi ei tahtnud kuidagi ära sulada siin krt.. Jooksmine lume ja *ita  sees polnud meeltmööda. Kui vahepeal oli tekkinud nälg võistluste järele, siis lumes püherdamine hakkas natuke pärssima seda. Kuskilt otsast ei tahtnud lumi ära kaduda. Ja nii need mõned vajalikud võistlused ära jäidki. Aga ei midagi katastroofilist õnneks.

Märtsi lõpus käisin mõnede kuttide ja tüdrukutega Lätis Ventspilsis laagris. Mõnus oli, lund oli vähe, samal ajal Eestis valitses totaalne südatalv... See oli vajalik käik ja tunne on hea, kuna sai kaardi poole pealt natukenegi kindlamaks. Kaarte leiab kaartide sektsioonist.

Esimses ametliku võistlusstardi tegin kolmapäeval Tallina MV'l öises. Rada oli korralikult pikk. Viga tegin liiga palju ja üks kp oli nagu tsirkus barcelonas... Kaart1 Kaart2 

No comments:

Post a Comment