Wednesday, July 18, 2012

Nonii

Avalikustan siis omalt poolt, mis toimunud on.
Jään realistiks. EYOC ja JWOC olid täielikud läbikukkumised. Sellel on mitmeid põhjuseid, miks mul kehvasti läks. Enne tähtsaid võistlusi hakkas treeningrütm allamäge minema.
That guy there..

Euroopa MVlt tahtsin individuaalselt saada kohta esikuue sisse, parimal juhul medalit. Juhtus aga nii, et sprindis sain 29. koha ja tavarajal 14. koha.
Sprindis kaotasin aega 2,3,5 ja 16 kontrollpunktiga. 3sse tuli kõige suurem teevaliku viga. 16sse tegin S'i sisse. Füüsiliselt tundsin ennast normaalselt, aga sellest poleks piisanud kõrgete kohtade eest võitlemiseks.
Kaart, Tulemused
Naboer

Tavarajale panin kõik oma panused. Kõik sujus väga hästi kuni 6-7 etapini. Võtsin kohe kindla variandi paremalt poolt teed mööda punkti minna. Kerge kõrvalepõige valele teele ja kiire parandus. Enne punkti kaldusin liiga palju paremale ja jõudsin jõeni. See võttis jälle omakorda nii palju aega ja kaotus tuli suur. See oli otsustava tähendusega... 15ga tuli minutine lisa. Läbijooksul Valts karjus, et lõpp kindlalt võtta ja tuled 10min'ga. Tulin alla kümne. Aga sellest ei piisanud. Olin läbikukkunud. Ma ei olnud kurb koha üle aga vihane soorituse üle. Valts veel hiljem ütles, et kiirus polnud kõige kiirem, aga oli näha, et pingutasin kõvasti.
Naabritega vedas vähemalt! :D

Teates jooksin esimest korda elus 2. vahetust... Ma ei osanud midagi loota. Teadsin vaid, et minu vahetus on esimene. Selle jooksuga sain kinnitust, et see vahetus ei istu mulle. Vähemalt sai ära eksperimenteeritud.
Pisivead mitmete kp'ga suurendasid kaotust. Tegelikult jääb kripeldama, et me end ei realiseerinud sel päeval, poodiumi koht oli lähedal. Aga see on orienteerumine.

Pidu läbi ja tagasi koju. Sünnipäev ja 18. Erilist tähistamist polnud, kuna 2 päeva pärast oli vaja sammud Slovakkia poole seada. JWOC

Lühidalt siis. Jäin oma võimetele alla.

Sprint. Jooksumeeste pidu. Eriline jooksumees ma pole. Koht vastav- 98. Viga ei teinudki väga, aga hävisin teistele pikemate etappidega, kus lihtsalt power jalgades puudus.
Tavarada. Täpselt minu stardi ajal algas äikesetorm ja lõppes natuke pärast finisheerimist. See mind ei seganud, oligi mõnus jahutus. 3 suurt viga tuli raja peale kokku. 2 nendest olid töö õnnetused. Pole nagu eriti harjutanud pika etapi lahendamist ja selle peale tasuks nüüd mõelda. Liblikas ei vaadanud korralikult kuhu hakkan liikuma, peab ka selle peale hakkama mõtlema. 3s viga on aga täielik praak... On mida õppida järgnevateks aastateks. Anti suurepärane võimalus joosta välja hea koht. Kaart, Tulemused

Lühirada kval. Esimene punkt. Kaks minutit kadu. Punkti jõudes esimene asi, mis peast läbi käis- see jooks on nüüd tehtud. Sellegipoolest pingutasin lõpuni ja füüsiliselt olin väga heas minekus. Kahju, et ei realiseerinud ennast. Olin enda peale ikka väga vihane, et ära rikkusin kõik. Rada oli ka kõige mõnusam planeeritud, etapid läbisid kaardi kõige rõvedamaid osasid. Kaart, Tulemused

Lühirada B finaal. Maastik oli kena, just see mida ma lootsin kvalifikatsiooniks. Viga tuli vähe. Suutsin endakohase jooksu teha kõige vähem tähtsal võistlusel. Aga vast oli ka pingevabam kui muidu. Mitte et ma nüüd ütleks, et mul mingid pinged peal olid teistel võistlustel. Teates ehk natuke. Kaart, Tulemused

Teade. Füüsiliselt olin juba surnud selleks päevaks. Pigistasin välja kõik, mis võimalik. Hajutus punktidega tulid vead, kus nägin punkti, aga enesekindlust nappis, et punkti minna ja sinna see aeg kadus. Nägin kuidas sõbrad kaugenesid. Teiste poiste sooritused olid küll allapoole arvestust... Kaart, Tulemused

Vähemalt sain kogemuse, millest loodetavasti järgmiseks 2ks aastaks kasu on ja loodan parimat.

Ahjaa tagasilöökidest ka. Tampere Games'il juhtus halvim, mis juhtuda sai. Vigastasin põlve nii, et Jukola jäi jooksmata. Põlv käis nagu liigesest välja ja ragises kõvasti. Hetkel pole hullu enam. Asi muutus nii psüühiliseks, et mul tõmbas laskumisi joostes piduri peale automaatselt. Kõige olulisem nädal jäi vahele, pidades silmas EYOC'd. Selle tõttu oligi vorm parem JWOC'il.. Ja kaartidega ei saanud kontaki...

Nüüd aga O-Ringeni  lainele!!!! Võistlused ei ole vennad.