Monday, March 12, 2012

Fight until the end

Hakkame otsast peale siis.
Eelmise nädala jooksul käisin 3x Haanjas. Teisipäeval pidin suhteliselt ootamatult oma kooli esindama Koolispordiliidu suusa MV'l. Miks mitte, sai peaaegu et nädala jagu vaheaega tekitatud. 
Starti oli tulnud täpselt 30 võistlejat. Sain 22.koha. Arvan, et see oli peaaegu minu maksimum. Ma üldse ei põe tulemuse pärast, ainult selle pärast, et nii väsitav, pikk ja käestlastud päev oli... 5 km oli distants muidu ja aega kulus mul selle läbimiseks 14'14''. Natuke hiljem toimus teatesõit 8x500m. Mõnus sutsakas  :D
Suusarajal ukerdamas :)

Laupäev oli kauaoodatud päev. Võimalus võita medal, mis meil 2el korral käest ära on röövitud erinevatel asjaoludel. Eelmisel aastal ei saanud võistkonda välja panna minu süül, kuna tervis ei lubanud.
Pent sõitis esimest. Ärevus oli sees kui nägin, et Mattis tuli nulli trahviga ja samal ajal nägin Penti eemalt tulemas. Kahjuks sai ta 8 trahvi. Ei hakka valetama, et tunded möllasid sees. Rajale sain 7 minutit Peko võistkonna järel. Ma ei mõelnud enam tulemusest, ma lihtsalt andsin sõitu ja üritasin puhtalt orienteeruda. Pikki seisakuid ei teinud, võtsin punktid kindlapeale ja tagasi ei vaadanud. Ma olin endas üsna kindel, et siit tleb nulliring, tuligi. Veel viimane lõpuponnistus ja saatsin Asso rajale. Jalgades oli nõrkus sees, värisesid täiega. Üllatus oli suur, kui nägin mõned minutid pärast finisheerimist Pekot lõpetamas. See tunne oli midagi head, olin teinud töövahetuses head tööd. Siis ma enam võidus ei kahelnud. Tulemused, kaart

Samal päeval toimusid murdmaa eestikad teates. Musi sai koos teiste tüdrukutega 3nda koha! Tublid jaaaa!!
Vahet pole, et ainult 3 tiimi oligi, teised klubid lihtsalt nõrgad, et pole võistkondi välja panna. Win! 

Pühapäeval käisin trennimõttes seda sprinditeadet sõitmas onuga. Rajad olid lahedad, mitte aga suusarajad... No seee oli ikka tsirkus barcelonas, mis seal toimus. Suusakepp vajus pooleldi lumme ja tõuget ei tulnud mitte kuskilt, ja nii ma seal siis ukerdasin :) Aga muidu oli vinge, iga sõiduga läks tunne aina paremaks. Tulemused, kaardid(hiljem) 

Nüüd mõned nädalad veel lumes jooksmist ja varsti Slovakkiasse jungade eel-laagrisse!! Seal saab orienteeruda, jeesss! Enne veel vaheajal Otile ka laagrisse.

No comments:

Post a Comment