Wednesday, December 21, 2011

TALV...

...algab siis ametlikult vähem kui 2 tunni pärast! Oleks lund, oleks veidi rõõmsam meeleolu! Suusatada tahaks, vaikselt kopp ees jooksmisest ja si*ast ilmast. Vaheldust on vaja.
Midagi erilist vahepeal toimunud pole. Kool ja trenn. Treenin Valtsi käe all. Kunagi käisin sise-o'l ka, fail'sin teises jooksus korralikult. Eelmine teisipäev käisin spordiarsti juures. Nagu selgus, olin haigestumas, õnneks mitte midagi hullu, nüüd korras juba. Pulss on ka vaja alla saada..
Täna algas siis vaheaeg ka minu jaoks. Plaanidest siis. Homme hommikul spa'sse lebosse ära paariks tunniks ja õhtul Tallinna arstile EHHO't *** tegema. Jõulud ka käesirutuse kaugusel, tõotab tulla vinge aeg! 27 detsember on mind kutsutud Spordiaasta Tähed 2011 galaõhtule, esialgsete plaanide kohaselt olen minemas, uhke üritus siiski!
Pärast aastavahetust tuleb valida kahe laagri vahel, sõltuvalt ilmastikuoludest. Kui lund piisavalt maha ei tule, siis lähen Jõulumäele. Pikemas perspektiivis on plaanis minna Jämile suusatama jaanuaris ühel nädalavahetusel ja veebruaris siis juba Hispaaniasse treeninglaagrisse.

Häid pühi! ja olge muhedad edasi :D1 comment: