Sunday, October 30, 2011

Hooaja teine pool

Nii siis, kuna nõudlus on nii suur, siis ei jää midagi muud üle kui jälle midagi kirjutada!
Hooaega kokkuvõtvalt arvudes ei esita seekord, nagu üks vend halas, et see on igav.
Üritan lühidalt ülevaadet anda alates augustist. Ehk järgmisest hooajast alates on plaanis ka rohkem kaarte blogisse lisama. Hetkel pole aega tegeleda nende üleslaadimisega.

*U10Mila Rootsi, Sätila 5-7 august Tulemused
Kokkuvõttes võib võistkonna tulemusega rahule jääda- 14.koht, kuigi olime ka pikalt esikümne konkurentsis, polnud meil lõpus piisavalt tugevat meest. Enda sooritusega rahule ei jää. Suurimaks veaks oli see, et ma ei jälginud piisavalt kaarti grupis ja ei tahtnud grupist eralduda, kuigi sisimas teadsin, et kaldume liialt palju ära- tulemuseks hiigel ring. Ole mees ja tee see jooks ära. Aga ei. Maastik ei olnud midagi keerulist!
(kes veel ei tea, siis esindan sellest aastast Soomes Deltat)

*Koprakarikas 12-14 august Tulemused
Sellest midagi eriti rääkida pole. Full speed, no mistakes. Minek oli kahel esimesl päeval päris hea. Viimasel päeval väga ei sundinud ennast pingutama. Kalendriga võit oli olemas :D Arvatavasti oli tunne seepärast hea, et olin rogaini järgsest mustast august välja roninud ja see oli hea tunne!

*Nuorten Jukola 20.august Tulemiused: TeadeLühirada
Delta II võistkond. Noored olid alguses täitsa head tööd teinud! Tüdrukud enne mind nii head jooksu ei teinud ja sain metsa 38ndal kohal. Lõpetasin 30ndal kohal. Keha oli raske tööle saada. Hea sooritus, ma arvan, 16.koht omas vahetuses.
Järgmisel päeval, samal maastikul(samad punktid mis eelneval päeval :D???), toimusid kohalikud meistrikad(vist). Igatahes sain 3. koha, mõnele kõvemale kutile tegin ära ka ikka!

*EMV tavarada, teade 27-28 august Tulemused: Tavarada, Teade
Oma klubi korraldada siis. Võistlemise juurde kuulus ka korraldamine!
Võit tuli mulle, aga raskelt tuli! Mulle igatahes maastik meeldis. Kaart ei olnud jah kõige täpsem, aga tuligi loominguliselt läheneda ja sai ilusasti hakkama. Samas sellel raja läbimine ilma joogita oli surm. Meie rajal veel oli võimalik joogipunkti joosta, aga otsustasin kiires männimetsas mitte kõrvalepõiget teha ja see maksis suht kiiresti valusalt kätte. Totaalne haamer, lihtsalt ei jõudnud lõpus. Pilt vajus vaikselt taskusse. (väike õppetund jällegi, enne starti tuleb piisavalt vedelikku tarbida, mida mina sel korral ei teinud)
Teade- Jõulin jooks paljude vigadega. Meie võistkonna tulemus oli suht lootusetu. Läksin üsna tujutult metsa.
Aga ei põe millegi pärast!

*EMV sprint, öine 3.september Tulemused: Sprint, Öine 
Suhteliselt emotsioonitud võistlused. Olgem ausad, need maastikud olid igavad. Sprindis läks vaja kiireid jalgu. Öösel kulges enamus rajast kloaagis. Need sõnad peaks kõik ütlema. Öisel tuli selle aasta napim võit eestikatel...

*Valgamaa MV tavarada 11.september
No see oli ka üks paras võpsik. Eluks ajaks jääb meelde kuidas Kuutseka slallinõlva sai ületatud. Nõges ja mingi muu pa*k oli üle pea....ja siis ürita seda läbida. Jõhker. 100 meetri läbimine võttis vähemalt 2 minutit aega, samal ajal täiesti kõrist vandudes. Nüüdsest siis ka Valgamaa meister :D hah

*SM-keskimatka, viesti 17-18 september Tulemused: Eeljooks, B-finaal, Teade
Eeljooksust edasi ei saanud, finaalist jäi lahutama 6 sek. 2 liigset kaart olid selle põhjuseks. Enamus rada oli ainult otsejooks ja kiiresti jooksmine. Minus seda kiirust sel päeval polnud.
B-finaalis sain omasugustega konkureerida.
Teate maastik oli midagi lahedat. Täiesti teistsugune maastik. Jooksin esimest vahetust, jälle ei suutnud ennast realiseerida. See maastik oli keeruline kõigi jaoks. 2 minutise kaotusega andsin teate üle, teise vahetuse mees Jarkko tuli 3ndal kohal välja! Kahjuks ei suutnud Tomi viimases vahetuses lõpuni head jooksu teha ja tulemuseks 8.koht! (vaatekas olime veel kolmandad)

*BJC 24-25 septmeber Tulemused: Tavarada, Teade
Midagi rõõmustavat polnud, kui joosta ei jõua, siis pole kõrgesse mängu asja. Tavarajal mõni vale teevalik oli.  11. koht oli  reaalsus
Teates vaatepunkti asfaldil jooksmine tõi endaga kaasa kangestumise + lõpuosal tegin minutise vea.
Sel aastal jäime neljandaks, napilt.

*SM-yö 1.oktoober Tulemused
See maastik oli minu jaoks paras pähkel. Üldse Soomes öösel jooksmine vajab harjumist. Jalgealune oli suhteliselt risune ja kaarti jooksupealt oli raske jälgida. Viga tuli kuhjaga. Oleks need olemata olnud, oleks koht ülihea olnud. Aga oleksid siin ei loe. Pidi julgelt teid mööda  ringi jooksma ja nagu näha see tõi ka pikal etapil mulle edu. 32.koht

*25Manna 8.oktoober Tulemused
Hooaja viimane võistlus. Nagu juba räägitud on, siis see oli tõesti nagu krossijooks. Aga ikka oli minuti jagu aega viga teha...

Kokkuvõtvalt võib öelda, et oli häid jookse ja oli ka halvemaid. Hea meel on selle üle, et olen saanud üsna palju Soomes võistelda, mis tuleb ainult kasuks nii konkurentsi kui ka maastike poolest! Selle eest tuleb aitäh öelda härra Jonatan Karjusele!

No comments:

Post a Comment