Tuesday, January 18, 2011

Põlvakad

15.01.2011 Sprint M18, 4km, aeg: 23'22''  2.koht

Sõit tuli iseenesest hästi välja. Vigu vältisin, võrk oli ikka suhteliselt hõre ja ei olnud eriti raske hakkama saada. Ühe potensiaalse lõikekoha jätsin kahe silma vahele, sest keegi olnud sealt veel läinud ja ise ka ei osanud sellise lõike peale tulla (4-5). Sõita iseenesest jõudsin ja enesetunne oli hea, aga siiski kaotasin kuskile 50 sekundit. Ise arvan, et see tuleneb sellest, et jõudsin võistluskeskusesse plaanitust hiljem, 15 min enne starti. Autos pablasin, et jään starti ka hiljaks. Õnneks olin kodus riidesse pannud ja võistluskeskuses sain üsna kiirelt valmis, kiirustades muidugi. Mingi 7-8 min oli aega jäänud stardini. Kiirelt starti ja oligi start. Tulemus jäigi selle taha, et soojendus oli olematu ja vaimselt sai ka end natuke mõjutatud.

16.01.2011 Tavarada M18,  8,7(13) km, aeg: 48'24'' 1.koht

Sel päeval sai siis ikka pikem ja korralikum soojendus läbi viidud. Stardis ja terve raja vältel oli enesetunne hea, korraks hakkas pistma aga ei mõelnud sellele ja kadunud see oligi. Vigu õnnestus vältida. Paar lõiget jäi tegemata(7-8)(12-13). Mõnest ristist sõitsin ka sel päeval mööda aga parandasin ennast kohe. Ja (vist?) kogunes ka mõni vale etapivalik. Sel päeval oleks ajaliselt kindlasti parema soorituse teinud, aga olen ka sellega rahul.

Üldiselt jään rahule nädalavahetusega, PEAB JÄÄMA :D :)
Tuleval nädalavahetusel juba Lätis võistlemas, oodata on tugevamat konkurentsi ja huvitavaid maastikke.

Ja kui huvi pakub, siis siin on artikkel kohalikust lehest ;)   (kohati on küll jutt veits mööda, aga see on tavaline nähtus)