Sunday, April 12, 2009

Peko Kevad

See nädal on olnud kahvatu, trenni pole teinud, haige olen, nüüd on juba parem, kuid natuke veel ikka on haigust kallal. Trenni siis ei teinud, olin kodus, ravisin. Reede sai vähemalt koolist vabaks. Õhtul käisn kosssu vaatamas. Laupäeval oli muidu peko-kevade esimene päev, sinna ei läinud, kna isal oli sünnipäev ja sai seal oldud. Väsitab päev oli.
Pühapäeval siis 7.30 äratus. sain ainult 6 tundi magada.lahe.
Võistlusest siis... Männimets, tihe võsa, soo- nii vahelduvalt oligi. Aga mulle meeldis. Esimene võistlus, eriti tulemust ei lootnud, sest polnud just paremad päevad eelmised. Läks aga hoopis vastu pidi. Viga tuli-tuli u.1.5min, aga mitte hullusti.
4kp-jooksin natuke mööda. viga 20sek
5kp-neljandast väljudes soos üritasin õnnetult vette libiseda, kuidagi jalaga väikestviisi põrutada sain. Tee pealt oleks pidanud lõikama, mitte seda nurka sisse joosta. viga 10sek
8kp- kõie suurem viga siis. plaanis oli joosta vasakule, teeraja peale. sinna ei jõudnud, julgemalt oleks pidanud minema. Igatahes teerajaga läksin alguses paraleelselt, vaatasin soo juures et olen ikka teega paraleelselt. Olin hoopis kaugemal rajast ja kaldusin paremale. Väike segadus oli, aga taipasin kiirelt et oleme liiga kaugel nähes karjääri. Kindluse mõttes jooksin ennem metsa sisse et kindlalt punktile peale minna.
Kiirus:7.24min/km
Aeg:40min09sek
Pikkus:5.5km
1.koht ja sellega rahul
väga vesine oli muidu, aga meeldis. järgmine võistlus suurem on siis Jüriöö teatejooks. Ei teagi kas saab võistkonna välja pandud. Sel nädalal hakkavad päevakud ka.
Edu!;)

1 comment:

  1. Anonymous22/1/10 03:00

    miks 5le ei saa siis joosta mooda metsa, mae k6rval, kui oled seal juba.
    miks 7le ei valinud mooda sihti?

    PC

    ReplyDelete