Neljapäev trenni ei teind, selle asemel käisin kehalise tunnis
Reede trennivaba päev,puhkan
Laupäev ka suht passin kodus, ootasin kuni onu järgi tuleb.
Pühapäev põhipäev siis:D
Kell 12 hakkas võistlus. Sise-orienteerumine seekord. Mõtlesin et ojee, pole midagi seekord rasket, kogemused all, aga see ei tähendanud et kogemused all. Seekord oli hoopis teistugune see värk. Kvalifikatsioonis olin 13-es. Napilt jäin 12 parema hulgast välja!!!4seki!! KAHJU(ebaõnn) Aeg oli muidu 5min58sek. Teine jooks(kohajooks) tuli paremini välja, minuarust.Viga tuli, aga mitte nii palju võrreldes esimesega. M18 klassis sain siis 4-nda koha, siiamaani kõrgeim koht, haha:d. Kokkuvõttes vist oli üldse 16.koht(pole kindel). Tglt jäin rahule. Sprindi vorm oli täna tip-top. Tartu kevadeks võiks kah olla hea jooksuvorm. Allpool siis Kvalifikatsiooni kaart. Õhtul eel kodus õppisin ja nüüd suht arvutis olnud. Muidugi kirjutasime Leenuga msnis üksteistele romaani, suht tore ju:)!!